JAVAPROJE

.COM
Java Projeleriniz İçin En Hızlı Çözüm...
Hizmetler     |     Neden Java Proje    |    Ücretlendirme    |    Hazır Projeler / Yardımcı Sınıflar    |    Linkler     |     İletişim
Ücretlendirme

          JavaProje.com da yaptıracağınız proje/ödev/tezleriniz en uygun ücret karşılığında yapılmaktatır.
Tabi ki de en uygun ücret göreceli bir kavramdır. Ödeyeceğiniz bedel emin olun ki ne fazladır, ne de az, size verilecek olan programın tam karşılığıdır.

          Ücretlendirme kodun yapısına, istenilen teslim aciliyetine, gerekli algoritmaların zorluluğuna göre değişkenlik göstermektedir. Örneğin teslim gününden bir kaç gün önce başvurulan bir programla teslim tarihinden haftalar önce başvurulan bir programın fiyatı aynı olmamaktadır. Benzer şekilde normal command prompt ta çalışan bir uygulamayla GUI li bir uygulama aynı kefeye konulmamaktadır.

          Bazı durumlarda müşteriler komik teklifler yapmaktadır. Binlerce satırlık kod için çok cuzi fiyatlar vermekte ardından "istediğim çok basit birşey" diye bizleri ikna etmeye çalışmaktadırlar. Tabi eğer istenilen şey basit olsaydı gerçekten, ozaman neden başkasına yaptırma gereksinimi duyulmuş olurdu ki? Bu çok belirgin bir tezattır. Lütfen gerçekçi olmayan tekliflerde bulunmayın. Size verilen fiyat mevcut piyasada bulabileceğiniz en uyun fiyattır. Size verilen kod sizden başka kimseye satılmayacaktır.

          Siparişinize commentler dahil, rapor dahil değildir. İstediğiniz taktirde raporda satın alabilirsiniz.
Piyasada benzer kalitede hizmet sonunan, bu iş için gerekli bilgi birikimine ve deneyime sahip olan kişi bulmanız oldukça zordur. Diğer sayfalarda da belirtildiği gibi amacınıza ulaşmak, programlarınızı en iyi şekilde kodlatmak istiyorsanız, verilen emeğin karşılığını vermeyi unutmamalısınız.  

          Bizimle iletişime geçip proje içeriğinizi belirtmenizin ardından yapılan değerlendirme sonucu, projeniz için biçilen fiyat size bildirilecektir. Alper(at)javaac.com adresine proje detaylarını göndermeniz ardından 24 saat içinde size geri dönüş yapılacaktır.


Copyright © 2009 - Uğur Alper Aydın - alper(at)javaac.com Ugur Alper Aydin www.javaproje.com